Makaleler » İnegöl Mobilya » İnegöl Mobilya İmalatçıları

İnegöl Mobilya İmalatçıları

İnegöl Mobilya İmalatçıları

Son yıllarda Bursa inegol mobilyasi ile ön plana çıkıyor. Yaklaşık 6000 kayıtlı İnegöl mobilya imalatçısı bulunan bu şehirde her yerde mobilya konuşuluyor. Yaşayanların belki %90 geçimini İnegöl mobilya sanayiinde karşılayan bu şehrin markası haline gelen İnegöl mobilya imalatçılarını tanıyalım biraz da.

Dededen toruna geçen mobilya ustalığı artık yerini seri üretime bırakıyor. İnegöl mobilya imalatçıları artık yalın üretim yapan fabrikalarda üretim yapıyor. Türkiye ve dünyanın bir çok yerine ulaşan İnegöl mobilya imalatçıları altın çağını yaşamakta. Yılların birikimi yeni neslin heyecanı ile birleşti ve İnegöl Mobilyası artık bir dünya markası haline geldi.

İnegöl de her yıl düzenlenen Mobilya Fuarı birçok ülkeden yatırımcıları İnegöl Mobilyası ile tanıştırıyor. Her şehirde İnegöl Mobilya markalarını görebilirsiniz. İnegöl 3 Mobilya AVM si ve Mobilyacılar çarşısı bulunmaktadır.

Zevkinize ve bütçenize en uygun mobilyaları üreten İnegöl Mobilya İmalatçıları bu Pazar yerlerinde ürünlerini pazarlamaktadır. Sizleri de İnegöl’e mobilyalarınızı almaya bekliyoruz. En güzel mobilyalar evinizin bütün eksiklerini tamamlayacak…

Yorumlar

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4