Gizlilik İlkeleri

GİZLİLİK İLKELERİ

 

N Mobilya (www.nmobilya.com), müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi (isim, yaş, yaşadığınız yer, telefon vb.) sizlerden talep etmektedir. nmobilya.com, veri tabanında toplanan bu bilgiler, sadece nmobilya.com kampanyaları ve duyuruları için sadece nmobilya.com tarafından kullnılmaktadır. 

 

nmobilya.com, üyelik formlarını doldururken aldığı bu bilgileri, söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarlarla kesinlikle paylaşmamaktadır. Bu bilgileri, hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta, satmamakta ve ifşa etmemektedir.

 

nmobilya.com, kişisel bilgiler gerekmeksizin, uzmanlarımız tarafından ziyaretçilerinin hareket ve tercihlerini analiz ederek yorumlamaktadır. Yapılan analizler sonucunda elde edilen istatiksel veriler, daha keyifli ve etkin alışverişi sunmak için gerek kendi bünyemizde gerekse iş ortaklarımızla paylaşılabilmektedir. 

 

Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir.

 

Müşterimiz, sisteme bildirmiş olduğu tüm bilgilere sadece kendi ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece kendi değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün olmamakla birlikte bu bilgilerin korunmasını ve saklanması nmobilya.com tahhüt etmektedir.

 

Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde nmobilya.com veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin nmobilya.com ara yüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır.

 

Ayrıca nmobilya.com’da ‘’Secure Sockets Layer’’ (SSL) teknolojisi kullanılmaktadır.128 bit SSL sertifikamız sayesinde kişisel bilgileriniz şifrelendiğinden 3.şahısların ellerine geçmesi tamamı ile engellenmiştir.

 

Her türlü sorunuz için;
[email protected], veya 0224 733 8364 ve/veya 0545 119 8000 no’lu numaralardan bize ulaşabilirsiniz. Temsilcilerimiz bu numaralardan sizlere mesai saateleri içerisinde bilgi vermektedir. 


N Mobilya  

İmotim Mobilya AVM, Kat: 3, No: E322, Bursa - İnegöl Karayolu 4.km

İNEGÖL / BURSA

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4