Teslimat Şekilleri

Teslimat ve Montaj Şekilleri

N Mobilya ürünleri, Türkiye’nin her noktasına satışa sunulmuştur.  Teslimat ve montaj sistemi bu yönde gelişmiştir.

 

Türkiye’nin Her Noktasına Mobilya Teslimatı

Nmobilya’nın teslimat boyunca üzerine aldığı, aksesuar ve dinamik parçalarının herhangi bir hasarla karşılaşmaması konusu müşterilerimizin memnuniyeti çerçevesinde olumlu tepkiler almıştır. Evet, şimdi birkaç hatırlatma yapalım..

N Mobilya, garantili ve ücretsiz teslimat ile aldığınız ürünleri iyi günlerde kullanmanızı diler.

Çoğu il ve ilçe merkezinde bu koşullar geçerli olurken bazı şehirlerde istisnai durumlar olabilir. Sizden mobilya teslimatınız için cüzi miktarda ek ücret talep edilebilir.

Mobilya aksesuarlarının ve üzerinde ki detaylara önem verdiğimizden, aracı teslimatlar olarak anlaşmalı firmalar ile iş bağlantıları kurmuş bulunmaktayız. Bu bağlantılar mobilya deneyim ve nakliye standartları adı altında uygunluğu test edilmiştir. Ve teslimatlar sadece mobilya nakliye şirketleri tarafından garantimiz altındadır.

 

En İdeal Montaj Servisi

Tüm müşterileri referanslarımızın katkılarıyla seçmiş ve satışa sunulan ürünlerimizin kurulum aşaması, teknik montaj elemanları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir.  Yatak odası modellerimiz en başta olmak üzere kurulum için uzman bir ekip olmazsa olmazdır. Başlangıç olarak ambalajlama olarak başlayan bu sistem, araca yükleme esnasında koruyucu davranma, güvenli yol koşulları, ve sonunda mobilyalarınızın aynı ekip tarafından ÜCRETSİZ olarak kurulmasıyla son bulan bir işlem olduğunu hatırlatmış olalım. NOT: Müşteri temsilcilerimiz aramanızı bekliyor :)

Türkiye'den Avrupa'ya Mobilya Teslimatı Detayları Tıklayınız

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4