Türkiye'den Avrupa'ya Mobilya Nasıl Gelir?

inegöl mobilya iletişim

 

N Mobilya (www.nmobilya.com) olarak Avrupa'ya İnegöl Mobilya satışlarımız devam etmektedir. Avrupa’nın birçok ülkesinden, yüzlerce modelden ihtiyacınıza ve zevkinize en uygun mobilyaları kolayca sipariş verebilirsiniz.

 

N Mobilya yapmış olduğu lojistik anlaşmalarıyla, Türkiye’den Almanya’ya nasıl mobilya getirtirim, Türkiye’den Fransa’ya nasıl mobilya getirtirim, Türkiye’den Hollanda’ya nasıl mobilya getirtirim veya Avrupa’nın herhangi bir ülkesine veya şehrine Türkiye’den nasıl mobilya getirtirim sorularınıza çözüm buluyor.

 

Avrupa'da yaşayanlar özellikle gurbetçilerimiz artık Türkiye'den beğendikleri mobilyalarını rahatça evlerine alabilecekler. Yapmanız gereken modelinizi beğenmek ve bizimle irtibata geçmek.

 

Gelişen lojistik ağı ve tecrübelerimizle avrupa ülkelerine mobilya getirmek artık çok kolay.

 

Bu kadar mobilya arasında nasıl doğru seçim yapacağım diyorsanız, hemen WhatsApp üzerinden müşteri temsilcimizden yardım alabilirsiniz.

 

<<< WhatsApp hattımız. +90 545 119 8000 'dır. >>>

 

Avrupa için teslimat şartları aşağıdaki gibidir;

 

1. Teslimatlar,

 

- Sipariş başlangıcından sonra 6 - 9 hafta sürmektedir. 

- Sipariş kaparo tarafımız ulaştıktan sonra başlar.

- Üretim süreci yaklaşık 20 iş günü sürmektedir.

- Lojistik süreci; ürünleri biz lojistik firmasına bıraktıktan sonra 3 hafta kadar sürmektedir.  Nadiren de olsa, gümrük işlemleri ve gümrük kapılarındaki yoğunluktan dolayı gecikme olabilmektedir.

- Teslimatlar bina önü olarak gerçekleşmektedir. Araç kapınıza geldiğinde ürünlerin indirilmesi tarafınıza aittir.

- Bazı bölgelere araç girişi olmadığından belirtilen merkezlerden teslimat yapılmaktadır. 

 

2. Ödeme,

 

- Avrupa ülkeleri için olan siparişlerimizde, ödemenin yarısını sipariş esnasında, kalanını da ürün üretildikten sonra lojistik firmasına teslim etmeden önce alıyoruz. 

- Sipariş tutarı 7500 € geçtiğinde ödemenin %40 lık kısmını kapıda ödeme şeklinde yapabilirsiniz.

- Ödemeler, EFT, Havale veya Western Union olarak gerçekleşir.

 

3. Fiyatlandırma,

 

- Avrupa ülkeleri için ortalama lojistik ve vergi bedeli ortalama olarak takım başına 450 € - 750 € olarak düşünebilirsiniz. Detaylı bilgi sipariş esnasında verilmektedir. Ayrıca toplu alımlarda lojistik maliyeti bir miktar düşmektedir. 

- Örneğin Berlin için 1 takım koltuk takımı için lojistik ve vergiler 700 € iken aynı adrese ikinci bir koltuk takımı eklendiğinde 675 € takım başına lojistik ve vergi bedeli çıkar.

- Örnek bir fiyatlandırma yapacak olursak, takım fiyatı 15.000 TL > Euro kurunun 15 TL olduğunu sayarsak 1000 € takım bedeli artı 700 € lojistik ve vergi bedeli ile beraber toplam 1700 € ücretlendirme olur.

 

Siparişleriniz ve sorularınız için WhatsApp hattımız. +90 545 119 8000 'dır. 

Daha detaylı bilgi için WhatsApp hattımızdan ulaşabilirsiniz. 

Anahtar Kelimeler; türkiyeden avrupaya mobilya nasıl gelir, almanya'ya mobilya getirmek, yurtdışına mobilya gönderen firmalar, fransaya'ya mobilya getirmekYurtdışına mobilya Gönderme fiyatları

 

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4