Nasıl Sipariş Verebilirim

N Mobilya, her geçen gün artan ürün portföyü ile sizlere daha çok İnegöl Mobilya Modelleri ile hizmet vermeyi hedefleyen firmamız, sizlere üç türlü sipariş şekli sunmaktadır. İster mağazamızda kahvenizi yudumlarken ister evinizde oturuken dilediğiniz İnegöl Mobilya modelini sipariş verebilirsiniz. Nasıl yani ben Amasya'dan hiç mağazaya gelmeden siparişimim verebilir miyim ? dediğinizi duyar gibi olduk :) En çok aldığımız sorulardan bir tanesi de Mobilyamı sipariş vermek için mağazanıza gelemk zorunda mıyız, sorusu? Bu yazımızda sizlere sipariş aşamalarını derledik. 


İnternet Üzerinden Sipariş Verme

 

websitemiz üzerinde sipariş verebilmek için öncelikle, buradan  üye olmanız gerekiyor.  Üye girişi yaptıktan sonra, satın almak istediğiniz ürünlerini sepetinize ekleyiniz. Ardından sipariş esnasında ürünlerde talep ettiğiniz özel değişiklikler varsa "Sipariş Notu" bölümünde bildiriniz. Siparişiniz verildikten sonra, satış temsilcilerimiz tarafından teyit amaçlı tarafınıza dönüş sağlanacaktır. Teyit işlemi gerçekleştikten sonrada sipariş işleyiş süreci başlamış olacaktır.  Satış öncesi ve satış sonrası daha iyi hizmet vermek amacıyla sizlerden üyelik bilgilerinizi eksiksiz doldurmanızı bekler.


Telefon ile Sipariş Verme

 

N Mobilya müşterilerinin en çok tercih edilen sipariş seçeneği telefon ile sipariş vermedir. Mobilya ürünlerinde siparişlerin detaylıca yazılması gerekmektedir. Herhangi bir bilgi yanlışlığında ürün, kargo ve taşıma ücretleri ve zamanı fazla olduğundan, sorun teşkil etmektedir. Bundan dolayı sipariş vermek istediğiniz ürünleri, eğer varsa değişim taleplerinizle(ayak rengi, kumaş rengi ve çeşidi, takıma eklenecek modül vs.) birlikte detaylıca not ediniz. Daha sonra, 0224 733 8364 nolu sabit hattımızdan veya 0545 119 8000 Süreç şu şekilde ilerlemektedir. Satın almaya karar verdiğiniz ürün veya ürünler hakkında satış temsilcilerimiz tarafından bilgilendirilirsiniz. Ürün detayları ve teslimat detayları netleştikten sonra siparişte ilk adım formumuzu doldurmanızı istiyoruz. Forma buradan ulaşabilirsiniz. Formunuz bize ulaştıktan sonra müşteri temsilcimiz  detaylı sipariş formunu tarafınıza WharsApp veya mail yoluyla iletecektir. Formunuzu kontrol ettikten sonra tarafımıza kaporanızı iletiyorsunuz ve sipariş sürecini başlatıyoruz.


Satış Ofisinde Sipariş Verme

 

www.nmobilya.com'dan beğendiğiniz ürünleri satış ofisimiz gelip de sipariş verebilirsiniz. İletişim sayfamızdan açık adres bilgilerimize ulaşabilirsiniz. Siparişlerinizi ofisimizde, satış temsilcimiz ile birlikte oluşturabilirsiniz.

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4