Makaleler » İnegöl Mobilya » İnegöl Mobilya İmalatçıları ve Başarı Sırları

İnegöl Mobilya İmalatçıları ve Başarı Sırları

İnegöl Mobilya İmalatçıları ve Başarı Sırları

İnegöl mobilya imalatçıları neden bu kadar başarılıdır? Gelin şimdi bu başarının sırrını beraber maddeler halinde inceleyelim...

 

inegöl mobilya

 

  • İnegöl Mobilya İmalatçıları Çalışkandır.

İnegöl'de yaklaşık 6 bin adet üretici bulunmaktadır. Nüfusun yaklaşık %90’ı İnegöl Mobilya sanayinden geçimini sağlıyor. Gece gündüz demeden hatta birçok tatilde bile imalatçılar işlerinin başında. Çok fazla iş yoğunluğu olduğundan dolayı çok iş gücü gerekli ancak nüfus şu an bu iş gücünü karşılamadığı için mevcut çalışanlar normalden daha fazla çalışarak ancak işlerini yetiştire biliyor. İnegöl Mobilya sanayinin cefakar çalışanlara sizler n güzel İnegöl mobilyalarını evlerinize ulaştırmak için çok özverili bir şekilde gece gündüz demeden çalışıyorlar.

  • İnegöl Mobilya İmalatçıları Üretkendir.

Her yıl yapılan İnegöl mobilya fuarı ile yeni modeller satıcıya satışa çıkıyor. Hal böyle olunca da rekabetin önüne alınmıyor. İnegöl Mobilya üreticileri her yıl en az 5 yeni model yaparak yarışın içine dahil oluyor. Yatak odasından köşe takımına koltuk takımından genç odasına her yıl yüzlerce yeni model siz değerli müşterilerimiz için yeniden tasarlanıp üretiliyor.

 

inegöl mobilya

 

  • İnegöl Mobilya İmalatçıları Yenilikçidir.

Değişen üretim şartlarına, yalın üretime seri üretime geçişler İnegöl Mobilya sanayinde çok hızlı bir şekilde gerçekleşmiştir. Üreticiler üretimlerini hızlandırmak için gerek makine yatırımına gerekse kapasite artımı yaparak teknolojik makineler ile çoklu delik sistemleri ile üretim kapasitelerini arttırıp yenidünya üretim şeklini benimsemiştir.

  • İnegöl Mobilya İmalatçıları Kaliteden Taviz Vermez

Gelişen şartlarda değişen üretim platformlarında ürünler her ne kadar seri üretilirse de kaliteden asla taviz verilmiyor. Ayda 2000-3000 adetli üretimler yapan firmalar dahi, hem ergonomik hem de ekonomik ürünler yaparak ön planda kalite duruyor.

Yorumlar

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4