Makaleler » İnegöl Mobilya » İnegöl Mobilya Oturma Grupları

İnegöl Mobilya Oturma Grupları

Her yıl İnegöl’de binlerce Koltuk takımı üretilir. En ucuzundan en pahalısına üretilen bu ürünler kullanıcıların evlerine ulaşır. Koltuk Takımları, Avangard, Modern, Chester tarz olmak üzere ana üç gruba ayrılmaktadır. Country Koltuk takımı modelleri sektöre sonradan eklenmiş bir tarzdır.

 

Gelin isterseniz İnegöl Mobilya Oturma Gruplarını maddeler halinde kısaca açıklayalım;

 

1. Avangard Koltuk Modelleri

daha çok Klasik dediğimiz tarzda ağır görünümlü işçilik ve modası hiç bir zaman geçmeyen modellerdir. Daha çok salon dekorasyonu için tercih edilmektedirler. Yıllar geçmesine rağmen bu modeller sadece renk ve kumaş değişikliğine uğrayarak hiç bir zaman modasını kaybetmemektedir.

 

2. Modern Koltuk Modelleri

ise daha çok günlük kullanıma uygun, kullanımı kolay ve spor görünüme sahiptirler. Yatak ve sandık fonksiyonu eklenebilen bu modeller misafir ağırlayanların tercihi oluyor. Son zamanlarda modern koltuklar için rahatlık yani pofidik oturum, görünüş istenilen özellikler arasına girdi.

 

3. Chester Koltuk Modelleri

ise daha çok batıdan gelen bir model olarak sektöre girmiştir. Gösterişli bir model olan chester koltuk takımları, kapitone işçiliğinin ince detaylarıyla çok şık bir görünüme sahiptirler. Genelde salonlarda kullanılan bu tarz hem rahatlık hem de gösteriş meraklılarının tercihi oluyor.

 

Peki, kısaca açıklamaya çalıştığımız Koltuk Takımı tarzlarında size hangisi daha çok uyuyor? Tarzını belirlediyseniz eğer websitemizden size en uygun modeli seçerek siparişini verebilirsiniz. Üstelik siparişlerinizi ücretsiz teslimat avantajıyla verebilirsiniz.

 

 

Yorumlar

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4