Makaleler » Mobilya Modelleri » COUNTRY MOBİLYALAR

COUNTRY MOBİLYALAR

Mobilya Modelleri: Country Mobilyalar

Mobilya müşterilerinin gözünde cazibesini her zaman koruyan, Dünyaca benimsenmiş mobilya modeli, country mobilyadır. Daha önce mobilya alışverişi deneyimi yaşadıysanız veya mobilya modasına ilginiz varsa mutlaka göreceğiniz bir tarz. Farklı kelimelerle kulağınıza ilişmişte olabilir. Klasik mobilya, lake veya avangard bazı müşterilerimiz tarafından tercih edilen isimlendirmeler olsa da bu tarz, 1890’lı yılların incisi country mobilyalardır.

Dekorasyon çerçevesinde ‘’Country’’ birçok stili kapsayan country ülke kültürlerine göre tasarım değişkenliği göstermektedir. Örneğin Amerika’da daha çok kırsal hayatın simgesi durumundadır. Dünyamızda her ne kadar doğa tahribatı gerçekleşiyor olsa da bu ürünlerde doğal hayatın minimize edilmesine vurgu yapılmaktadır. Bir yatak odası takımı için düşünecek olursak, malzemenin doğal halde bırakılar saydam halinde korunması denebilir. İngiliz country modası için aynı durum söz konusu olmayabilir. Country mobilyalarını daha çok koyu renklere bürüyen İngiliz modası, klasik mobilyalarla country modasını bir bütün haline getirmiştir. Bunlar gibi tüm ülkeleri sıralayabiliriz. Fakat şimdi ülkemizdeki durumdan bahsedelim.

Türkiye Country Mobilya Modası

Ülkemizde ferahlatılmış bir odanın tacıdır country mobilyalar. Zaten araştırma şirketleri Türkiye’de en çok tercih edilen rengin beyaz ve açık renkler olduğunu belirtiyor. Bu araştırmalar tekstil sektörü temel alınarak yapılmış olsa da mobilya ile yakından ilişkilidir. Nitekim evlerimiz düşünecek olursak, perdelerde tutunda, mutfak, banyo ve ya balkonlarımız içimizi açacak renklerle donatılmıştır.

Hemen herkes yatak odasında ki enerjinin uyku kalitesini etkilediğini ve uykunun da yaşam kalitemiz üzerinde pozitif etkisi olduğunu bilir. Mobilya müşterileriyle yaptığımız konuşmalar neticesinde country mobilyaların tercih edilmesinin sebebi gün ışığına çıkmış oluyor. Sabah odaya doğan güneşi yansıtan bembeyaz mobilyalar.. Pırıl pırıl bir sabah..

N Mobilya Country Mobilyalar

Birbirinden güzel en güzel country modelleri dikkatle diğerlerinden ayırılarak kategorize edildi. İnegöl Mobilya, Country Mobilyalar adlı kategorimizde kendinize en yakın modeli beğenin. Sepetinize ekleyin ve müşteri temsilcimiz sizi bilgilendirmek üzere size ulaşsın.

Bana vakit ayırdığınız için teşekkürler. Mutlu alışverişler dilerim..

Yorumlar

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4