Makaleler » Mobilya » 2022'de "Mobilya"

2022'de

2022'de "Mobilya"

Bu makalemizde Mobilya alacaklar için çok önemli birkaç soruya cevap aradık. Değişen ekonomik ve küresel şartlar mobilya tercihlerini değiştirdi mi? 2022 yılında mobilya fiyatları çok mu arttı? Mobilya modelleri ekonomik şartlara göre mi belirleniyor? Bu yıl fiyatların afaki şekilde artışı mobilya alacaklar içinde çok önemli bir konu olarak karşımıza çıkıyor. N Mobilya satış ve pazarlama departmanı olarak sizler için yukarıdaki sorularını yanıtlamaya çalıştık. 

 

1. Değişen ekonomik ve küresel şartlar mobilya tercihlerini değiştirdi mi?

 

2022 yılı geçen üç senenin özeti gibi bütün sektörleri etkiledi. Mobilya sektörü de hammadde kaynaklı olarak etkilenen sektörlerin başında geliyor. Sektör olarak ne kadar etkilense de mobilya tercihleri etkilenmedi diyebiliriz. Sadece mobilya alacaklar daha çok ekonomik mobilya modelleri arıyor. Gerek düğün yapacaklar gerekse mobilyasını değiştirecekler öncelikli olarak ekonomisine göre mobilyasını tercih ediyor diyebiliriz.

 

2. 2022 yılında mobilya fiyatları çok mu arttı?

 

Mobilya fiyatları 2022 yılında evet çok arttı. Ancak her diğer sektörlere göre oransal olarak çok artış olduğu söylenemez. Mobilya normalinde diğer ürünlere göre yüksek fiyatlı olduğu için artış çok gibi duruyor. Ama oransal bazda mobilya fiyatları ortalama %40 oranında arttı diyebiliriz. Biz N Mobilya olarak piyasa şartlarını göz önünde bulundurarak ürünleri fiyatlandırıyor ve satışa sunuyoruz.

 

3. Mobilya modelleri ekonomik şartlara göre mi belirleniyor? 

 

Değişen ekonomik ve küresel şartlar mobilya tercihlerini değiştirdi mi? Sorusunda yanıtı verdiğimiz gibi evet ekonomik şartlar mobilya modelleri konusunda etkili ama tek başına etkili değil. İnegöl Mobilya satışı yapan firmamız zevkinize ve bütçenize uygun mobilya modellerini beğeninize sunuyor.

Mobilya

Mobilya

Mobilya

Yorumlar

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4