Makaleler » N Mobilya » Türkiye'den Avrupa'ya Mobilya Siparişi Nasıl Verilir?

Türkiye'den Avrupa'ya Mobilya Siparişi Nasıl Verilir?

Türkiye'den Avrupa'ya Mobilya Siparişi Nasıl Verilir?

İnegöl Mobilyası artık her yerde. Zengin ürün yelpazemizi Avrupa ülkelerine açıyoruz. Artık web sitemizden beğendiğiniz ürünleri Avrupa ülkelerinden sipariş verebilirsiniz. Online Mobilya Mağazamızdan beğendiğiniz mobilya modellerini sipariş üzerine evinize kadar getiriyoruz. Avrupa ülkelerine mobilya siparişi yurt içi siparişlerine göre biraz farklı bir işleyişe sahip. Bu makalemizde “Türkiye’den Avrupa Ülkelerine Mobilya siparişi Nasıl verilir? ” sorusuna maddeler halinde cevap arayacağız.

Türkiye’den Avrupa ülkelerine mobilya siparişi vereceklerin aklında aşağıdaki sorular oluyor.

  1. 1. Avrupa Ülkelerine Mobilya Sipariş Aşaması Nasıl Oluyor?
  2. 2. Avrupa Ülkeline Mobilya Teslimatı nasıl oluyor?
  3. 3. Avrupa Ülkelerine Gönderilen Mobilyalarda Vergilendirme Nasıl Oluyor?
  4. 4. Avrupa ülkelerine gönderilen mobilya siparişimde ödeme nasıl oluyor?
  5. 5. Avrupa Ülkelerine Mobilya Teslimat Süreleri Nedir?
  6. 6. Avrupa Ülkelerine Mobilya Lojistik Ücreti Ne Kadar?

Gelin şimdi beraberce Türkiye'den Avrupa'ya nasıl mobilya siparişi verebilirim sorusuna cevaplar arayalım.

1. Avrupa Ülkelerine Mobilya Sipariş Aşaması Nasıl Oluyor?

Modeller güzel, istediğim model sitenizde var. Peki sipariş aşaması nasıl oluyor? Avrupa’da yaşayan ve mobilya siparişi alacaklar için sipariş aşaması şu şekilde oluyor. Müşterilerimiz bizler ile iletişime geçiyor. Sitemizden beğendikleri İnegöl Mobilya Modellerini bize bildiriyor. Eğer birden fazla seçim olduysa en doğru modele birlikte karar veriyoruz.

Daha sonra renk ve kumaş seçimine geliyor sıra. Renk kartelalarını görsel olarak gönderiyoruz. Bazen müşterilerimiz bizleri görüntülü arıyor ve takıma canlı olarak karar veriyor.

Detaylar tamam şimdi ne yapacağız? Ürün tamam detaylar tamam şimdi sıra detaylı bir sipariş formu oluşturmakta. Öncelikli olarak detaylı bir adres alıyoruz sizlerden. Daha sonra da birlikte detaylı bir ürün özeliklerinin olduğu form dolduruyor. Formu size gönderiyoruz ve onaylandıktan sonra siparişinize başlanıyor.

2. Avrupa Ülkeline Mobilya Teslimatı nasıl oluyor?

Avrupa ülkelerine mobilya teslimatlarımız bina önü olarak gerçekleşiyor. Ürünleriniz lojistik firmasına verildikten sonra sizlere bilgi veriyoruz ve onay aldıktan sonra ürünler yola çıkıyor. Araç yola çıktıktan sonra 7-10 gün içinde sizde olur. Araçlar diğer adreslere teslimat yaptığı için süre uzayabiliyor.

3. Avrupa Ülkelerine Gönderilen Mobilyalarda Vergilendirme Nasıl Oluyor?

Avrupa ülkelerine mobilya teslimatlarında ekstra vergi ödemezsiniz. Yüksek vergi tutarlarından sizleri kurtarmak için lojistik firmamız üzerinden ihracat yaptığımız için sizin ekstra bir vergi ödemenize gerek kalmaz. Böylelikle fazla ücret ödemeniz gerekmez ve aldığınız mobilyalar sizlere daha uyguna mal olur.

4. Avrupa ülkelerine gönderilen mobilya siparişimde ödeme nasıl oluyor?

Avrupa ülkeleri mobilya satışlarında ödeme planımız şu şekilde olur. Sipariş formunu onayladıktan sonra sipariş tutarının %50’sini hesaplarımıza yatırıyorsunuz. Siparişiniz işleme alınıyor ve üretim süreci başlıyor. Ürünler hazır olduktan sonra biz ürünleri lojistik firmasının deposuna naklediyoruz. Onlar sizlere onay bilgisini verdikten sonra ödemenin kalanını yatırıyorsunuz ve siparişiniz yola çıkıyor.

5. Avrupa Ülkelerine Mobilya Teslimat Süreleri Nedir?

Türkiye’den Avrupa’ya mobilya siparişi verdiğinizde ortalama teslimat süresi 6-8 haftadır. Bu süre üretim yoğunluğuna ve teslimat bölgesine göre değişiklik gösterebiliyor. Müşteri temsilcimiz sizlere bunla alakalı detaylı bilgi verecektir.

Türkiye'den Avrupa'ya Mobilya Siparişi Nasıl Verilir?

6. Avrupa Ülkelerine Mobilya Lojistik Ücreti Ne Kadar?

Avrupa Ülkeline Mobilya Teslimatı nasıl oluyor? Başlığında teslimatların bina önü olarak gerçekleştiğini bildirmiştik. Türkiye’den Avrupa’ya Lojistik Ücretleri ortalama olarak takım başına 500 € - 700 € olarak ücretlendiriliyor.

Takım başına ücretlendirme bu şekilde olurken birden fazla takım olduğunda ise takım başına ücret en az 100 € avantajınız olur. Örnek vermek gerekirse, Swiss Koltuk Takımı Viyana’ya 600 € ya giderken iki takım Swiss Koltuk Takımı Fiyatı 1000 € ya teslim olur. Toplamda 200 € avantajınız olur.

Bu makalemizde “Türkiye'den Avrupa'ya Mobilya Siparişi Nasıl Verilir? Sorusuna maddeler halinde cevaplar aradık. Daha fazla sorularınız için +90 555 881 6116 ‘nolu WhatsApp hattımızdan müşteri temsilcilerimizden daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Yorumlar

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4